Vitajte ...

Milí návštevníci, možno radi dýchate čistý horský vzduch , tešíte sa z   rannej rosy v tráve ,  radi sa započúvate do spievania vtáčikov,ste milovníkmi potuliek lesom, či vášniví hubári alebo si radi  " dáte do tela " zdolávaním horských štítov , či lyžovaním na upravených ale aj freerajdových  zónach ...  . Vyhovuje Vám však komornejšie ubytovanie v tichu a pokoji, mimo rušných hotelových komplexov umiestnených hneď " na rane " .  Ak ste práve  tanto typ  návštevníka, trochu viac sa porozhliadnite na tejto stránke. Možno sa Vám zapáči práve naše ubytovanie, inšpirujete sa našimi typmi na výlety  a strávite tu príjemné chvíle oddychu s rodinou alebo priateľmi.

Romantické  Apartmány ZUZANA  a útulnú Chatu Pod Pálenicou nájdete   v  blízkosti  lesa , horských lúk a pasienkov, priamo pod hrebeňmi  Nízkych Tatier  .

Ponúkame Vám príjemné  ubytovanie v Demänovskej doline. Nájdete nás aj v sekcii ubytovanie Pavčina Lehota a ubytovanie Jasná, kde patria naše apartmány k najobľúbenejším ubytovacím zariadeniam. Tešíme sa na Vašu dovolenku na Liptove.

Srdečne Vás pozývame  k nám na LIPTOV.