Milí návštevníci . Tentokrát Vám prinášam krásne zimné obrázky z Jasnej pod Chopkom . Nie sú to však moje fotky, bohužiaľ sa mi nepodarilo vystihnúť takéto krásne počasie ako je na mnohých z nich. Napriek tomu, verím, že sa nenahneváte a potešíte s znich tak ako som sa tešila aj ja , keď som ich sem pridávala. Veď čo už na tom záleží, kto ich fotil... . Sú z Jasnej, z tohtoročnej lyžovačky, ktorá sa už dostala do plného prúdu. Aj keď začiatky boli vzhľadom k naozaj mizernému sneženiu ťažšie, teraz si už lyžiari užijú ako umelý, tak i prírodný sneh. Nevyrovná sa to síce zime spred dvoch rokov ale stále je len Január. Veríme , že nám ešte nasneží a budú sa tešiť nielen lyžiari ale i bežkári :))). Na druhú stranu, keď tak mrzne, aspoň máme zase klzisko v našej dedinke Pavčinej Lehote. Je hneď za miestnou "krčmou". Ak máte korčule , isto si ich nezabudnite doma a hor sa na ľad! Je to úplne zadarmo, akurát treba rátať s tým, že po 19.00 hod. si tam chodia zahrať hokej miestni šuhaji , borci ako sa patrí !!!
PS: Dnes, 25.01.2016 nám zase trošku sneží ....






























