Ak sa niekto z Vás, milí čitatelia , pamätá na zimy plné snehu , ktorý neraz dosahoval 30 cm, nech si tie obrázky uchováva ako poklad vo svojej pamäti. Dnes nás zas a znova príroda presviedča, že sa máme pripraviť na všeličo ale hlavné jej posolstvo je asi také , že .... dobre už bolo !
Sami posúďte na týchto mojich fotografiách. Sú fotené u nás doma, na lúkach nad Pavčinou lehotou . Tie so snehom na lúkach sú fotené koncom Novembra a tie bez snehu s námrazou 11. Decembra. Rozdiel je tam 12 dní. Len tak na okraj, dnes, keď toto píšem , je 12.Decembra a ráno sme sa zobudili do dosť dobrého dažďa ... . Tak veru, už sme tu stihli mať od -6 do + 9 stupňov v tom časovom rozmedzí . Nuž veru, trúfne si dnesvari niekto tipnúť akáže to bude tohtoročná zima ???? .....
Ja isto nie !

















