Chata Pod Pálenicou

Pálenica,  ktorá nám bola inšpiráciou pri  hľadaní   pomenovania   našej  chaty  je  hora, ktorá   je   hneď  za   jej oknami.  Nie je to  hora veľká   ,no o čo je menšia  , o to je krajšia :).  Aspoň my  domáci ju máme radi lebo  v lete je plná jahôd, malín a hríbov  a v zime  je radosť pozerať  na   krásne zasnežené mohutné  stromy, ktoré sú  domovom pre lesnú  zver.  Je  vlastne   akousi prvou  hradbou, za ktorou sa už v plnej  paráde "rozvaľujú "  tatranské  doliny.  Dúfame, že  sa všetky  príjemné  vlastnosti lesa aspoň trocha  prenesú  aj do   našej chaty a Vy , naši hostia , ktorí  tu strávite  pár  chvíľ oddychu,   to budete  môcť posúdiť na vlastnej koži .... . 

Chata je priestranná a zároveň útulná, pohodlne sa v nej ubytuje 10 hostí. Spoločenské centrum je umiestnené v spodnej časti objektu. Nachádza sa tu obývačka prepojená s kuchyňou, jedálenská časť a dve izby. Kuchynská časť je  prepojená so zastrešenou terasou orientovanou na slnečnú stranu smerom k lesu. Oddychová zóna s ďalšími spálňami je situovaná v podkroví. Výhľad na okolitú prírodu z prvého poschodia ponúkajú dva  zastrešené balkóny. Balkón orientovaný na  východnú stranu  ukrýva aj  malé, príjemné posedenie .

Celková kapacita  chaty je  10 osôb na pevných lôžkach v 5 x 2 lôžkocých izbách.

V kuchyni  je kuchynská linka , keramická  štvorplatnička, umývačka riadu, mikrovlnka, rýchlovarná  kanvica, jedálenský  stôl , stoličky a sedacia súprava .

Parkovanie je  rovno   pred  chatou.  

V chate používame  len   ekologické   čistiace  prostriedky.

Nie je to ešte  úplne na  1-ku  ale  veríme, že tak  , ako  sa  snáď dobre cítite u nás  doma , v  Apartmánoch  Zuzana, tak  sa budete  dobre cítiť aj  v našej  Chate  Pod  Pálenicou.    

Vprípade  akýchkoľvek nejasností   nám  zavolajte alebo napíšte  e-mail , radi  poradíme  a odpovieme na Vaše otázky.

 

  

Chata  sa nachádza    blízko najznámejšieho  lyžiarskeho strediska na Slovensku -  SKI JASNÁ pod Chopkom, blízko  svetoznámych  Demänovských jaskýň  a  pár metrov  pod chatou   tečie  riečka Demänovka  . Je to ideálne prostredie pre ľudí, ktorí   sa chcú  aspoň na chvíľku  cítiť  súčasťou  prírody , chcú  sa zobúdzať nie na zvonenie budíka ale na čvirikanie  vtáčikov a  zaspávať príjemne unavení  zo  dňa stráveného  na  zdravom   horskom vzduchu ... .   

Tešíme sa   na Vašu  návštevu !