Apartmány

                  

Apartmánový dom Zuzana leží na konci malej a kľudnej podhorskej obce Pavčina Lehota, v záhrade rodinného pozemku. Obec leží na začiatku  Demänovskej  doliny pri  horskej  riečke  Demänovka.

  • Apartmán č.1 je  pre 4 osoby a Apartmánč.2  pre 2 osoby. Celkový počet pevných lôžok v dome  je 6, maximálna kapacita domu je 9 až 10 osôb (  vrátane prístelok, len po dohode s majiteľom).
  • Objekt má 2 vchody do verandy . Vo verande je umiestnený aj sušiak na obuv. Veranda je spoločná pre obidva apartmány ale je predelená žalúziou na 2 časti tak aby mal každý svoje súkromie.
  • Každý apartmán  má  z verandy samostatný vstup do vlastnej kuchyne. Z každej kuchyne vedú drevené schody na poschodie apartmánu kde sú izby a samostatná kúpeľňa. Každý apartmán má  balkón s možnosťou posedenia a pekného výhľadu na okolie. Na balkóne  si môžu uspokojiť svoje potreby aj fajčiari :o).                                                          
  • Pred vchodom do apartmánového domu je terasa s  posedením  a zelená lúka vhodná na loptové hry alebo dedmington . Je tu tiež umiestnená hojdačka, ktorá sa dá upraviť ako pre deti, tak i pre dospelých. Vedľa hojdačky je detské pieskovisko.
  • Vedľa domu je zastrešené záhradné sedenie s grilom.
  • Záhrada pokračuje do hospodárskej časti, kde je zeleninová záhrada s ovocnými stromami na jej konci. Cez túto časť je možné prejsť na lúky bez toho, že by ste išli po ceste v obci. Brána je zamknutá, kľúč však dostanete bez problémov na požiadanie u domácich.
  • Vedľa apartmánov je  dielňa domáceho majstra, takže ak by sa náhodou prihodila malá nehoda, je možné všeličo opraviť na mieste.
  • Parkovanie máme vyriešené v prednej časti pozemku . Parkuje sa pohodlne a vjazd na parkovisko  je z cesty.
  • V blízkosti apartmánov ( cca 2 min pešo) je pekné veľké detské  a športové ihrisko, ktoré môžu využívať naši hostia.

Doplňujúce informácie:

WIFI pripojenie v apartmánoch je zdarma.
Potraviny  COOP Jednota sú 5 minút pešej chôdze od našich apartmánov. Otvorené je denne okrem Štvrtka a Nedele.
Miestna „krčma“  Steven´s  pub je pri obchode s potravinami.
Supermakety TESCO, KAUFLAND, HYPERNOVA, LIDL , RGB- obchodno zábavné  centrum sú v meste Liptovský Mikuláš, 10 minút jazdy autom.
Reštaurácie Demänovka, Koliba Tri studničky, Koliba Poľovník , Hotel Tri studnčky sú 15 minút pešo od nás , hneď na začiatku Demänovskej Doliny.
Autobusová zastávka je do 5 minút pešo od nás, pri  obchode Jednota.
Zastávka SKI BUSU je na autobusovej zastávke, do 5 minút pešo.
Najbližšia čerpacia  stanica  je 10 minút autom od apartmánov pri  hypermarkete Tesco.
Nemocnica je 15 minút autom  od apartmánov v Liptovskom Mikuláši.
Najbližšie mesto je Liptovský Mikuláš, vzdialené je 10 minút jazdy autom alebo autobusom.